Hotel Park Lakeside 4*, Ohrid

Објавено во Македонија, Охрид, Хотели


ПОЛОЖБА:  
Park Lakeside е модерен хотел со одлично сместување на само3 км од центарот на градот. Хотелот има прекрасен поглед спрема Охридското езеро и поглед према шума.

СМЕСТУВАЊЕ: 
Хотелот располага со нови модерни соби. Кој располагаат со LCD телевизор со кабловска телевизија, телефон, WI-FI, бања, мини бар, услуга во соба. Располага со сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите на хотелот.

УСЛУГА:     
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот не е вклучен во понуда.

СОДРЖИНА:    
Главен ресторан, детско игралиште, лоби, телефон, интернет, рент а кар, wi - fi интернет во целиот објект.

ПЛАЖА:     
Хотелот располага со приватна плажа, една од најпознатите во градот.

СПОРТ И ЗАБАВА:     
Хотелот заедно во соработка со нашата агенција може да Ви организира различни забави и спортски активности.
Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на:
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

*Доплата за оброк: 8 евра полупансион и 16 евра полн пансион (освен за периодот 15 Јуни-31 Август 10 евра полупансион и 20 евра полн пансион).
*Политика за сместување на деца: 0-6.99 години гратис, 7-11.99 години -30% од цената за возрасен.

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.