Hotel Royal View 4*, Ohrid

Објавено во Македонија, Охрид, Хотели


ПОЛОЖБА: 
Royal View се наоѓа на брегот на Охридското Езеро, на самиот кеј, на околу 300 метри од центарот на градот и 300 метри од најблиската плажа.

СМЕСТУВАЊЕ:   
Хотел располага со прекрасни луксузни соби. Собите  имаат LCD телевизор со кабловска телевизија, телефон, WI-FI, бања, мини бар, услуга во соба. Располага со сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите на хотелот.

УСЛУГА:  
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот не е вклучен во понуда.

СОДРЖИНА:   
Главен ресторан, лоби бар, телефон, интернет,, wi - fi интернет во целиот објект, организација на различни екскурзии во соработка со нашата агенција. Одлична семинарска сали, за одлично организирани настани.

ПЛАЖА:  
На само 300 метри од објеткот има одлични плажи, кои не се во сопственост на хотелот.

СПОРТ И ЗАБАВА:    
Преубавиот спа центар во Ројал Вју има и џакузи и сауна со бања. Масажите и третманите за убавина пружаат прекрасни моменти за релаксација. Хотелот располага и со Фитнес центар.Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.   
За најдобри цени побарајте понуда на:
info@dmcbalkans.com
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333


×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.