Hotel Grand & Spa 4*, Kopaonik

Објавено во Србија, Копаоник


ПОЛОЖБА:
Grand Hotel & Spa има совршена локација, близу до ски патеките и ски-лифтовите, со прекрасен поглед на пошумените падини на Копаоник. Славниот хотел Гранд е гордост на српската хотелска индустрија скоро три децении. 

СМЕСТУВАЊЕ:
Врвна удобност и удобност во 201 луксузни соби и апартмани, надополнети со бројни содржини за одмор и уживање во текот на целата година. Уживајте во ентериерот во хармонија со природата и погледот кон врвовите на Копаоник.

УСЛУГА: 
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот не е вклучен во понуда.

СОДРЖИНА:   
Grand Oasis Spa & Wellness Center на 1800м2,  со надворешен и затворен базен и сауна, менувачница, перална, услига за пеглање, бербер, салон за убавина, бар и ресторан.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Копаоник е омилен зимски центар кај помладата популација поради добра забава и богат ноќен живот. Не пропуштајте да ја почувствувате таа уникатна атмосфера во студените зимски ноќи. Загревајте се во феноменалната атмосфера на едно од многуте кафулиња, барови или клубови и создадете незаборавни спомени.


Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на:  
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

Напомена:

* Собите се достапни по добиено барање. * Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 дена - 50% ;  еден ден пред доаѓање  - 100%. 

Услови за плаќање:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00. Авансно плаќање по фактура.

Општи услови: 

* За програмата важат Општите Услови на СКТМ. * Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да биде соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. * Сопоственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.  * Организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот како резултата на пандемија без рефундација, но со можност за издавање на ваучер кој клиентите ќе можат да го искористат во следниот период согласно моменталните услови.  * Организаторот го задржува правото да ја промени цената на аранжманот во случај  на промена на цената на хотелот.  * Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

Корисни информации

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.