Mr. I Boutique Hotel and Bar 4*, Ohrid

Објавено во Македонија, Охрид, Хотели


ПОЛОЖБА:  
Boutique and bar ''Mr I'' се наоѓа на прекрасна локација на брегот на Охридското Езеро, на околу 300 метри од центарот на градот и 300 метри од најблиската плажа.

СМЕСТУВАЊЕ:   
Хотелот располага со 8 апартмани модерно уредени во луксузен стил,  од нив 4 се со директен поглед на езеро!

УСЛУГА:  
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ).

СОДРЖИНА:   
Главен ресторан каде што се служат прекрасни јадења за сечиј вкус, телефон, wi - fi интернет во целиот објект, организација на различни екскурзии во соработка со нашата агенција. 

ПЛАЖА:  
На само 300 метри од објеткот има одлични плажи, кои не се во сопственост на хотелот.

СПОРТ И ЗАБАВА:    
Boutique and bar ''Mr I'' располага со прекрасен бар каде што може да уживате пиејќи го Вашето кафе со поглед на езеро. Бидејќи се наоѓа во центарот на градот, се што би сакале да посетите е достапно на само 5 минуи пешачење.


Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.   
За најдобри цени побарајте понуда на:
info@dmcbalkans.com
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333


Тип на соба Услуга Датуми
Зима 2021/2022
Цена по лице во двокреветна соба Ноќевање со појадок 20 €

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.