Hotel Club A 3*, Kopaonik

Објавено во Србија, Копаоник


ПОЛОЖБА:
Хотел Клуб А се наоѓа во срцето на живописното скијачко одморалиште на Копаоник на надморска височина од 1750 метри. 

СМЕСТУВАЊЕ:
Хотелот располага со 91 удобни соби и 2 апартмани. Сите соби се опремени модерен мебел, WI-FI конекција, телевизија,телефон,работна маса.

УСЛУГА:
Сосема нов ресторан. Појадок и вечера (полупансион) се служат во стилот на шведска маса. Исто така во хотелот има бесплатен Wi-Fi пристап, фризерски салон, паркинг.

СОДРЖИНА:
Хотелот располага со лоби бар, ресторан, конференциска сала, спа центар, сауна и базени.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Хотелот им нуди на гостите најдоброто луксузно спа и велнес-искуство и базен. Употребата на сауна е бесплатна за гостите на хотелот.


Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на:  
info@dmcbalkans.com  +398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

Тип на соба Датуми Услуга
Полупансион
Еднокреветна соба 02.12.2021 - 05.12.2021 63 €
17.12.2021 - 20.12.2021 63 €
27.12.2021 - 30.12.2021 84 €
30.12.2021 - 02.01.2022 133 €
27.12.2021 - 02.01.2022 105 €
20.12.2021 - 27.12.2021 81 €
05.12.2021 - 12.12.2021 63 €
31.12.2021 - 02.01.2022 147 €
12.12.2021 - 17.02.2021 105 €
20.03.2022 - 27.03.2022 63 €
27.03.2022 - 03.04.2022 63 €
30.01.2022 - 06.02.2021 91 €
20.02.2022 - 27.02.2022 91 €
16.01.2022 - 23.01.2022 105 €
06.02.2022 - 13.02.2022 105 €
13.03.2022 - 20.03.2022 70 €
06.03.2022 - 13.03.2022 105 €
02.01.2022 - 09.01.2022 105 €
13.2.2022 - 20.02.2022 105 €
09.01.2022 - 16.01.2022 105 €
23.01.2022 - 30.01.2022 91 €
27.02.2022 - 06.03.2022 91 €
Цена по лице во двокреветна соба 02.12.2021 - 05.12.2021 45 €
17.12.2021 - 20.12.2021 45 €
27.12.2021 - 30.12.2021 60 €
30.12.2021 - 02.01.2022 95 €
27.12.2021 - 02.01.2022 75 €
20.12.2021 - 27.12.2021 58 €
05.12.2021 - 12.12.2021 45 €
31.12.2021 - 02.01.2022 105 €
12.12.2021 - 17.02.2021 75 €
20.03.2022 - 27.03.2022 45 €
27.03.2022 - 03.04.2022 45 €
30.01.2022 - 06.02.2021 65 €
20.02.2022 - 27.02.2022 65 €
16.01.2022 - 23.01.2022 75 €
06.02.2022 - 13.02.2022 75 €
13.03.2022 - 20.03.2022 50 €
06.03.2022 - 13.03.2022 75 €
02.01.2022 - 09.01.2022 75 €
13.2.2022 - 20.02.2022 75 €
09.01.2022 - 16.01.2022 75 €
23.01.2022 - 30.01.2022 65 €
27.02.2022 - 06.03.2022 65 €
Цена по лице во трокреветна соба 02.12.2021 - 05.12.2021 45 €
17.12.2021 - 20.12.2021 45 €
27.12.2021 - 30.12.2021 60 €
30.12.2021 - 02.01.2022 95 €
27.12.2021 - 02.01.2022 75 €
20.12.2021 - 27.12.2021 58 €
05.12.2021 - 12.12.2021 45 €
31.12.2021 - 02.01.2022 105 €
12.12.2021 - 17.02.2021 75 €
20.03.2022 - 27.03.2022 45 €
27.03.2022 - 03.04.2022 45 €
30.01.2022 - 06.02.2021 65 €
20.02.2022 - 27.02.2022 65 €
16.01.2022 - 23.01.2022 75 €
06.02.2022 - 13.02.2022 75 €
13.03.2022 - 20.03.2022 50 €
06.03.2022 - 13.03.2022 75 €
02.01.2022 - 09.01.2022 75 €
13.2.2022 - 20.02.2022 75 €
09.01.2022 - 16.01.2022 75 €
23.01.2022 - 30.01.2022 65 €
27.02.2022 - 06.03.2022 65 €

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.