Hotel Olga Dedijer 2*, Kopaonik

Објавено во Србија, Копаоник


ПОЛОЖБА :  
Лоциран на Копаоник, на 700 метри од ски центарот Копаоник, хотелот Олга Дедијер Копаоник има сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, бар и заеднички салон.

СМЕСТУВАЊЕ:
Хотелот има 232 кревети во двокреветни и трокреветни соби, ресторан со 300 места, аперитив и снек бар, диско, пицерија, теретана и продавница.

УСЛУГА:
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот не е вклучен во понуда.

СОДРЖИНА:
Во близина има неколку познати атракции, како што се ски-лифтовите Мало Eзеро, оддалечени 450 метри, ски-лифтот Крст, оддалечен 650 метри и ски-лифтот Панчиќ Експрес, на 12 минути пешачење од хотелот. Имотот располага со тераса и бесплатна Wi-Fi. 

СПОРТ И ЗАБАВА:
Копаоник и неговата околина се погодни за разни активности, вклучувајќи пешачење, скијање и возење велосипед.


Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на:  
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333


×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.