Hotel Angella SPA & Wellness 4*, Kopaonik

Објавено во Србија, Копаоник


ПОЛОЖБА :
Angella SPA & Wellness
се наоѓа на 500 метри на од ски центарот Копаоник.Тој нуди сместување со ресторан, сопствен паркинг, фитнес центар и бар. Овој хотел со 4 ѕвезди располага со бесплатен Wi-Fi. Услугата во соба, банкомат и размена на валути се достапни за гостите.

СМЕСТУВАЊЕ:
Хотелот располага со двокреветни, трикреветни и четирикреветни соби, студио соби и апартмани.

УСЛУГА:
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот не е вклучен во понуда.

СОДРЖИНА:
Хотелот Анџела има СПА центар, како и теретана. Бањата вклучува простории за масажа, две кади со џакузи (за 12 лица), Тепидариум, турска бања (амам), сауна ИЦ и финска сауна. Ние нудиме Опуштени масажи, Антистрес, спортски, делумни, масажи на лице, врат и деколте, масажи на стапала, масажа за бремени жени и антицелулитна масажа. Во прилог на ова, се нудат масажи со ароматерапија, како и топли масажи. Салата е опремена со најсовремена опрема за вежбање.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Хотелот располага со спа центар со простории за масажа, ски складиште и изнајмување, паркинг и детски клуб со игротека за деца.


Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на:  
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

Тип на соба Датуми Услуга
Полупансион
Еднокреветна соба 01.12.2021 - 05.12.2021 75 €
17.12.2021 - 19.12.2021 83 €
24.12.2021 28.12.2021 138 €
05.12.2021 - 12.12.2021 83 €
19.12.2021 - 24.12.2021 105 €
12.12.2021 - 17.12.2021 113 €
27.02.2022 - 06.03.2022 105 €
23.01.2022 - 30.01.2022 121 €
20.02.2022 - 27.02.2022 121 €
06.02.2022 - 13.02.2022 121 €
27.03.2022 - 03.04.2022 90 €
13.02.2022 - 20.02.2022 105 €
02.01.2022 - 09.01.2022 138 €
13.03.2022 - 20.03.2022 105 €
09.01.2022 - 16.01.2022 138 €
20.03.2022 - 27.03.2022 90 €
30.01.2022 - 06.02.2022 121 €
16.01.2022 - 23.01.2022 138 €
28.12.2021 - 02.01.2022 132 €
Цена по лице во двокреветна соба 01.12.2021 - 05.12.2021 50 €
17.12.2021 - 19.12.2021 55 €
24.12.2021 28.12.2021 92 €
05.12.2021 - 12.12.2021 55 €
19.12.2021 - 24.12.2021 70 €
12.12.2021 - 17.12.2021 55 €
27.02.2022 - 06.03.2022 70 €
23.01.2022 - 30.01.2022 81 €
20.02.2022 - 27.02.2022 81 €
06.02.2022 - 13.02.2022 81 €
27.03.2022 - 03.04.2022 60 €
13.02.2022 - 20.02.2022 92 €
02.01.2022 - 09.01.2022 92 €
13.03.2022 - 20.03.2022 70 €
09.01.2022 - 16.01.2022 92 €
20.03.2022 - 27.03.2022 60 €
30.01.2022 - 06.02.2022 81 €
16.01.2022 - 23.01.2022 92 €
28.12.2021 - 02.01.2022 132 €
Цена по лице во Апартман 01.12.2021 - 05.12.2021 65 €
17.12.2021 - 19.12.2021 70 €
24.12.2021 28.12.2021 107 €
05.12.2021 - 12.12.2021 70 €
19.12.2021 - 24.12.2021 85 €
12.12.2021 - 17.12.2021 90 €
27.02.2022 - 06.03.2022 85 €
23.01.2022 - 30.01.2022 96 €
20.02.2022 - 27.02.2022 96 €
06.02.2022 - 13.02.2022 96 €
27.03.2022 - 03.04.2022 75 €
13.02.2022 - 20.02.2022 107 €
02.01.2022 - 09.01.2022 107 €
13.03.2022 - 20.03.2022 85 €
09.01.2022 - 16.01.2022 107 €
20.03.2022 - 27.03.2022 75 €
30.01.2022 - 06.02.2022 96 €
16.01.2022 - 23.01.2022 107 €
28.12.2021 - 02.01.2022 147 €

Напомена:

* Собите се достапни по добиено барање. * Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 дена - 50% ;  еден ден пред доаѓање  - 100%. 

Услови за плаќање:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00. Авансно плаќање по фактура.

Општи услови: 

* За програмата важат Општите Услови на СКТМ. * Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да биде соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. * Сопоственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.  * Организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот како резултата на пандемија без рефундација, но со можност за издавање на ваучер кој клиентите ќе можат да го искористат во следниот период согласно моменталните услови.  * Организаторот го задржува правото да ја промени цената на аранжманот во случај  на промена на цената на хотелот.  * Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.