Hotel Apart & Spa Zoned 4*, Kopaonik

Објавено во Србија, Копаоник


ПОЛОЖБА :
Apart & Spa Zoned -Хотелот се наоѓа во тивка околина на влезот во Националниот парк Копаоник. Отворен во 2011 година,футуристички дизајн на ентериер.

СМЕСТУВАЊЕ:
Луксузно украсените сместувачки единици во хотелот Зони Апарт се украсени со мешавина од модерен и традиционален стил. Сместувањето ќе ви овозможи пријатно седење со ЛЦД телевизор. Бањите се опремени со туш и фен.

УСЛУГА:
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот не е вклучен во понуда. 

СОДРЖИНА:
Рецепција, кафе бар, ресторан, детско игралиште, друштвени игри (билијард, фудбал на маса, пикадо, X-box), перална, јавен паркинг, велнес и спа центар (џакузи, парна бања, сауна, фитнес центар), Wi-Fi (во хотелот - бесплатно). 

СПОРТ И ЗАБАВА:
Вистинското место за активен или пасивен одмор на деловни луѓе, спортисти, фитнес ентузијасти и семејства.  Релаксација во Wellness и спа центар, активен одмор во фитнес салата, игротека за деца, како и на пријатни моменти поминати во lounge bar во хотелот и ресторан-пицеријата, ќе го направат вашиот престој содржински.Дополнителните капацитети додаваат на шармот на совршен одмор за парови, семејства и пријатели.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на:  
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

Тип на соба Датуми Услуга
Полупансион
Цена по лице во двокреветна соба 26.12.2021 - 02.01.2022 69 €
01.12.2021 - 12.12.2021 40 €
19.12.2021 - 26.12.2021 50 €
12.12.2021 - 19.12.2021 43 €
09.01.2022 - 16.01.2022 50 €
02.01.2022 - 09.01.2022 50 €
23.01.2022 - 30.01.2022 48 €
17.02.2022 - 20.02.2022 43 €
06.02.2022 - 17.02.2022 58 €
27.02.2022 - 06.03.2022 43 €
06.03.2022 - 13.03.2022 40 €
20.02.2022 - 27.02.2022 43 €
30.01.2022 - 06.02.2022 50 €
16.01.2022 - 23.01.2022 50 €
Цена по лице во четирикреветна Фамилијарна соба 26.12.2021 - 02.01.2022 120 €
01.12.2021 - 12.12.2021 70 €
19.12.2021 - 26.12.2021 80 €
12.12.2021 - 19.12.2021 75 €
09.01.2022 - 16.01.2022 80 €
02.01.2022 - 09.01.2022 80 €
23.01.2022 - 30.01.2022 75 €
17.02.2022 - 20.02.2022 75 €
06.02.2022 - 17.02.2022 90 €
27.02.2022 - 06.03.2022 75 €
06.03.2022 - 13.03.2022 70 €
20.02.2022 - 27.02.2022 75 €
30.01.2022 - 06.02.2022 80 €
16.01.2022 - 23.01.2022 80 €
Цена по лице во Апартман 26.12.2021 - 02.01.2022 90 €
01.12.2021 - 12.12.2021 55 €
19.12.2021 - 26.12.2021 63 €
12.12.2021 - 19.12.2021 58 €
09.01.2022 - 16.01.2022 63 €
02.01.2022 - 09.01.2022 63 €
23.01.2022 - 30.01.2022 60 €
17.02.2022 - 20.02.2022 58 €
06.02.2022 - 17.02.2022 70 €
27.02.2022 - 06.03.2022 58 €
06.03.2022 - 13.03.2022 55 €
20.02.2022 - 27.02.2022 58 €
30.01.2022 - 06.02.2022 63 €
16.01.2022 - 23.01.2022 63 €

Напомена:

* Собите се достапни по добиено барање. * Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 дена - 50% ;  еден ден пред доаѓање  - 100%. 

Услови за плаќање:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00. Авансно плаќање по фактура.

Општи услови: 

* За програмата важат Општите Услови на СКТМ. * Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да биде соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. * Сопоственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.  * Организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот како резултата на пандемија без рефундација, но со можност за издавање на ваучер кој клиентите ќе можат да го искористат во следниот период согласно моменталните услови.  * Организаторот го задржува правото да ја промени цената на аранжманот во случај  на промена на цената на хотелот.  * Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.