Hotel Grand Blue Fafa 5*, Durres

Објавено во Албанија, Драч


ПОЛОЖБА    
Grand Blue Fafa ***** е позициониран во областа на Long Beach Golem/ Драч, почнат со работа во јуни 2016 година/ хотелот, а ресортот во 2018 година. Овaj хотел е еден од најубавите хотели во регионот Драч, кои се наоѓаат во близина на Јадранското Море.

СМЕСТУВАЊЕ:      
Хотелот во својот сместувачки капацитет располага со луксузни соби. Сите соби имаат LCD телевизор со кабловска телевизија, телефон, WI-FI, бања, мини бар, услуга во соба. Располага со сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите на хотелот. 

УСЛУГА    
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот е вклучен во понуда и следува по еден пијалок со секое јадење. Има можност за ал инклузив сервис.

СОДРЖИНА:   
Главен ресторан, лоби бар, бар на базен, располага со надворешен базен, телефон, интернет, рент а кар, wi - fi интернет во целиот објект, организација на различни екскурзии во соработка со нашата агенција. Одличен ресторан со прекрасен поглед кон Јадранското море. 

ПЛАЖА:     
Хотелот располага со сопствена плажа, има лежалки и чадори. 

СПОРТ И ЗАБАВА:     
Хотелот од Февруари 2021 располага со нов СПА центар со одличен базен, има одличен ресторан, има резиденција, ресторан, кафе-бар.

Тип на соба Услуга Датуми
Ноември едно ноќевање Ноември две ноќевања Ноември три ноќевања
Цена по лице во двокреветна соба Ноќевање со појадок 41 € 74 € 105 €
Полупансион 47 € 84 € 111 €

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.