Hotel Royal G Max 5*, Durres

Објавено во Албанија, Драч


ПОЛОЖБА:      
ROYAL G MAX Hotel се наоѓа во прекрасниот брег на Јадранското Море, оддалечено само 15 км од центарот на градот Драч. Оддалечен е само 35 минути од меѓународниот аеродром „Мајка Тереза“ и 40 минути од центарот на Тирана.

СМЕСТУВАЊЕ:     
Хотелот во својот сместувачки капацитет располага со луксузни соби. Сите соби имаат LCD телевизор со кабловска телевизија, телефон, WI-FI, бања, мини бар, услуга во соба. Располага со сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите на хотелот.

УСЛУГА:    
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ).  За време на престојот во Royal G Hotel & Spa, можете да уживате во  прекрасното сонце и море на приватната плажа со бел песок,во извонредната храна во A La Carte ресторан и релаксирачко чувство во Wellnes и Spa центар.

СОДРЖИНА:
Главен ресторан, лоби бар, бар на базен, располага со надворешен базен, телефон, интернет, wi - fi интернет во целиот објект, организација на различни екскурзии во соработка со нашата агенција. 

ПЛАЖА:    
Хотелот располага со сопствена плажа, има лежалки и чадори. 

СПОРТ И ЗАБАВА:     
Хотелот располага со одличен базен, има одличен ресторан, кафе-бар. Исто така хотелот нуди Wellnes и Spa центар.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на:  
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333


Тип на соба Услуга Датуми
Зима 2021/2022
Цена по лице во двокреветна соба Ноќевање со појадок 25 €
Полупансион 35 €

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.