Hotel Luxury 4*, Ksamil

Објавено во Албанија, Ксамил


ПОЛОЖБА: 

Лоциран на околу 150 метри од Рајската плажа, Hotel Luxury се наоѓа во Ксамил, на само 5 км од влезот на националниот парк Бутринт, кој е на списокот на УНЕСКО. 

СМЕСТУВАЊЕ: 

Хотелот располага со неколку типови на луксузни соби. Сите соби се климатизирани и имаат балкон, од кои некои нудат и поглед на море. Собите се опремени со телевизор со рамен екран со кабелски и сателитски канали, како и мини бар, сеф и работна маса. Секоја соба има приватна бања опремена со туш, со фен за коса.

УСЛУГИ: 

Хотелот нуди услуга ноќевање со појадок. Има ресторан кој работи 12-23 часот и бар кој работи од 07-23 часот. Луксузниот хотел нуди услуга во соба, гаража за паркирање,24 часовна услуга.

СОДРЖИНА: 

Хотелот има рецепција, бар на самото место и ресторан со пространа тераса. Плажата се наоѓа на 150 метри.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.   
За најдобри цени побарајте понуда на:  
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333


×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.