Hotel Grand Europa Resort 5*, Velipoje

Објавено во Албанија, Велипоје


ПОЛОЖБА:  

Гранд Европа Ресортот се наоѓра на прекрасна локација во Велипоје на само 300м од плажата. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром Мајка Тереза во Тирана, 83 км од Велипоја Гранд Европа Ресорт.

СМЕСТУВАЊЕ: 

Хотелот располага со нови модерни соби. Собите се опремени со LCD телевизор со кабловска телевизија, телефон, WI-FI, бања, мини бар, услуга во соба. Располага со сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите на хотелот.

УСЛУГА: 

Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот не е вклучен во понуда. Хотелот нуди услуга изнајмување велосипеди и изнајмување автомобили.

СОДРЖИНА:  

Располага со прекрасни соби, ресторан, бесплатен паркинг, базен, бар, градина, тераса, 24 часа рецепција достапна на располагање на гостите.

ПЛАЖА: 

Најблиската плажа се наоѓа на 300м од плажата.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на:  
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333


×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.