Hotel Next Door Park 4*, Skopje

Објавено во Македонија, Скопје


ПОЛОЖБА: 

 Хотелот се наоѓа на самиот кеј на реката Вардар на само еден чекор од веќе добро познатиот Park Hotel & Spa.

СМЕСТУВАЊЕ:

Хотелот располага со 64 соби и има капацитет за 200 посетители. Секој тип на соба е засебна приказна и различен стил овозможувајќи им на гостите избор при нивното барање на сместување.

УСЛУГА: 

Хотелот нуди услуга на ББ (ноќевање со појадок), ХБ (ноќевање со појадок и вечера) ФБ (ноќевање со појадок, ручек и вечера).

СОДРЖИНА:  

 Веќе постоечкиот и добро познат Brick Eat, покрај досегашните улоги на место за забава и дружења отсега па натаму во нова улога и сосема ново руво, во чекор со сите светски трендови во секој поглед, од здрава и фит храна до вкусни медитерански специјалитети кои во комбинација со модерниот ентериер се искуство кое мора да се доживее. 

СПОРТ И ЗАБАВА: 

 Раскошната тераса и амбиентот на самиот кеј, создава пријатни моменти и атмосфера дури и во најтоплите денови. Хотелот располага со СПА центар и Финтес сала.Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени. 
За најдобри цени побарајте понуда на: 
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/Whatsapp
+389 46 256 333

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.