Rusia Hotel & Spa 4*, Skopje

Објавено во Македонија, Скопје


ПОЛОЖБА: 

 Хотел Русија е софистициран и модерен дизајнерски хотел со 4 ѕвезди. Се наоѓа на прекрасна локација на 3км од плоштадот и 15км од аеродромот во Скопје.

СМЕСТУВАЊЕ: 

 Располага со 61 соба и апартмани со елегантен декор и модерен мебел. Сите соби се комплетно звучно изолирани и климатизирани,  со телевизија која вклучува повеќе од 60 интернационални канали, мини бар, бесплатно ви-фи. Хотелот располага со прекрасно уредени еднокреветни, двокреветни соби со одвоени кревети или со француски лежај, Јуниор Апартман, Де Лукс Апартмани.

УСЛУГА:   

Хотелот нуди услуга на ББ (ноќевање со појадок), ХБ (ноќевање со појадок и вечера) ФБ (ноќевање со појадок, ручек и вечера).

СОДРЖИНА:

Хотелот располага со други додатни содржини: ресторан, спа центар (Anne Semonin)  кој располага со 22 метарски базен, инфраред и финска сауна, турска и парна бања, џакузи и топли лежалки, спортско медицински центар Кинетикус, фитнес центар, тениски игралишта, падел тенис, игротека, перална за автомобили и располага со сопствен паркинг.

СПОРТ И ЗАБАВА: 

 Хотелот нуди спа центар кој располага со 22 метарски базен, инфраред и финска сауна, турска и парна бања, џакузи и топли лежалки, спортско медицински центар Кинетикус, фитнес центар, тениски игралишта, падел тенис.


Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени. 
За најдобри цени побарајте понуда на: 
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/Whatsapp
+389 46 256 333


×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.