Villa Nika, Pestani, Ohrid

Објавено во Македонија, Охрид, Вили


ПОЛОЖБА:

Вила Дениција се наоѓа во центарот на Охрид на само 700 м од главното пристаниште и 1 км од преубавата плажа Лабино.

СМЕСТУВАЊЕ:

Оваа Вила располага со соби кои се опремени со клима уред и со ТВ со сателитски канали, комплетно опремена кујна со трпезарија и приватна бања со фен. Исто така во секоја соба има фрижидер, тостер и чајник.

СОДРЖИНА: 

 Вилата располага со прекрасна градина и бесплатна Wi-FI конекција.

СПОРТ И ЗАБАВА: 

 Популарни интересни места во близина на Апартманите Дениција се ранохристијанска базилика, плажа Сараиште и плажа Потпеш.


Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.   
За најдобри цени побарајте понуда на:
info@dmcbalkans.com
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.