Villa Fortuna, Ohrid

Објавено во Македонија, Охрид, Вили


ПОЛОЖБА:  

 Вила Фортуна се наоѓа во центарот на Охрид, пред самото пристаниште покрај Охридското езеро.Апартманите се наоѓаат на влез во стар град на Охрид. Плажата Сараиште е на само 50 м. 

СМЕСТУВАЊЕ:  

 Вилата располага со модерно опремени апартмани со луксузен мебел, кабловска телевизија, интернет, клима, фрижидер.

ПЛАЖА:  

 Најблиската плажа е на само 60м, плажата Сараиште, плажата Канео и Потпеш се на само 300 м .

СПОРТ И ЗАБАВА: 

 Вила Фортуна се наоѓа во срцето на Охрид, во нејзина непосредна близина се наоѓаат многу знаменитости кои можат да се посетат како црквата Св.Софија, Св.Канео, најпопуларните барови и ресторани.Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.   
За најдобри цени побарајте понуда на: info@dmcbalkans.com
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.